Vast aanbod

Roltrappen in het MAS © Filip Dujardin
Vergroten

Roltrappen in het MAS © Filip Dujardin

Contact


 

Vast aanbod

Vast aanbod

Heel het jaar door worden wekelijkse rondleidingen gegeven op vaste weekdagen. Er zijn ook aparte activiteiten voor kinderen.

Elke donderdagavond neemt een gids je mee op ontdekkingstocht door de MAS-verdieping die op dat moment geopend is. Het is een rondleiding waarvoor je je individueel kan inschrijven, voor maximum 18 personen. 

Elke vrijdag staat een Boulevard-tour op het programma. Een uur lang krijg je letterlijk en figuurlijk een groots zicht op de stad, de stroom en de wereld. Onderweg vertelt een gids meer over de bijzondere architectuur van het MAS, de verschillende onderdelen in de MASboulevard en het verhaal achter het museum.

Elke zondagochtend kan je een aparte rondleiding volgen doorheen één van de zalen van het MAS. Het thema wisselt elke week.

 

Themarondleiding op donderdagavond

Themarondleiding op donderdagavond

Elke donderdag om 19 uur neemt een gids je mee op ontdekkingstocht door de MAS-verdieping die op dat moment geopend is.

Boulevard Tour op vrijdagavond

Boulevard Tour op vrijdagavond

Elke vrijdag om 19 uur

Elke vrijdag om 19 uur neemt een gids je mee voor een avondlijke verticale stadswandeling in de wandelboulevard.

MAS op zondag

MAS op zondag

Elke zondag om 11u

Elke zondag om 11u neemt een gids je mee op ontdekkingstocht door het MAS. Het thema wisselt elke week.

Flessenpost van Massimo

Flessenpost van Massimo

Op expeditie doorheen het MAS met heel de familie!

Bron: website MAS | Museum aan de Stroom